Szanowni Państwo,

Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska, ubezpieczyciel branży medycznej, udostępni od 16 kwietnia do 15 maja 2020 bezpłatne porady prawne związane z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 dla wszystkich podmiotów leczniczych oraz lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) zrzeszonych w Federacji Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia Porozumienie Zielonogórskie. Usługę realizują wyspecjalizowani w prawie medycznym prawnicy, którzy współpracują z INTER Polska w ramach ubezpieczeń ochrony prawnej. Porady świadczone są w formie telekonsultacji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu i umożliwiają uzyskanie pisemnej opinii prawnej sygnowanej przez adwokata bądź radcę prawnego.

„– mając na uwadze naszą wieloletnią, dobrą i twórczą współpracę z Porozumieniem Zielonogórskim oraz zgłaszane do nas potrzeby, podjęliśmy decyzję o bezpłatnym udostępnieniu wszystkim podmiotom zrzeszonym w Federacji usługi asysty prawnej. Przesyłamy słowa wielkiego uznania całemu personelowi pracującemu na co dzień w podmiotach leczniczych – mówi Janusz Szulik, Prezes Zarządu TU INTER Polska.”

 

Jak uzyskać pomoc prawną?

Aby skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w związku z epidemią korona wirusa wystarczy zadzwonić pod numer 22 333 77 00.

· Porady świadczone są w formie telekonsultacji
· Można otrzymać opinię prawną na piśmie, sygnowaną przez adwokata lub radcę prawnego
· Usługa dostępna 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu do 15.05.2020
· Usługa dostępna bezpłatnie dla wszystkich członków Federacji Związków Pracodawców Ochrony Zdrowia Porozumienie Zielonogórskie

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI: