Nabór uczestników do udziału w szkoleniu „Wczesne wykrywanie Reumatoidalnego Zapalenia Stawów”

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu dotyczącym profilaktyki i leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów, realizowanym w ramach projektu „Regionalne Centrum Wczesnej Diagnostyki Reumatologicznej” współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Termin szkolenia: 17.03.2018 r. (sobota)

Miejsce szkolenia: Sala Enigma – miejscowość Rzgów ul. Łódzka 20a

Szkolenie dedykowane jest dla lekarzy i pielęgniarek POZ z terenów województwa łódzkiego, mazowieckiego oraz śląskiego.

Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny. Wykłady poprowadzą wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie chorób reumatologicznych.
Podczas szkolenia uczestnikom zapewniamy materiały edukacyjne oraz wyżywienie w formie obiadu oraz przerw kawowych.

Szkolenie obejmuje zagadnienia dotyczące profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia reumatoidalnego zapalenia stawów. Szczegółowa agenda spotkania oraz regulamin uczestnictwa dostępne są do pobrania poniżej.

Uwaga! Nabór uczestników trwa do dnia 09.03.2018r.

Osoby chętne do udziału w szkoleniu prosimy o wypełnienie deklaracji uczestnictwa (wzór do pobrania poniżej) i przesłanie jej w formie skanu na adres biuro@porozumienielodzkie.pl lub faksem pod nr 42 673 80 20 (wszystkie pola muszą być wypełnione).

Po potwierdzeniu przez PŁ poprawności wypełnienia formularza, oryginały dokumentów prosimy przesłać na adres Porozumienie Łódzkie ŁZPOZ ul. Wigury 9/6 90-302 Łódź.

Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń (za termin dostarczenia zgłoszenia uznaje się datę i godzinę przesłania formularza w formie elektronicznej).

Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać pod numerem telefonu 42 673 80 20 lub 515 327 240

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu!
Biuro PŁ

 

Regulamin szkolenia RZS – II edycja
Program szkolenia – II edycja
Deklaracja – szkolenia
Zapytanie ofertowe nr 1/RZS/2018

Porozumienie Łódzkie Łódzki Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia zaprasza do składania ofert cenowych dla potrzeb projektu pn. „Regionalne Centrum Wczesnej Diagnostyki Reumatologicznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Przedmiotem zapytania jest zamówienie na usługi hotelowe (nocleg ze śniadaniem), wyżywienie w postaci obiadów, kolacji oraz przerw kawowych w trakcie szkolenia i wynajem sal konferencyjnych dla uczestników szkoleń organizowanych w ramach projektu.

Termin złożenia ofert: 13.02.2018 do godz. 16:00

 

Pobierz zapytanie ofertowe
Zapytanie ofertowe nr 1/RZS/2017

Porozumienie Łódzkie Łódzki Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia zaprasza do składania ofert cenowych dla potrzeb projektu pn. „Regionalne Centrum Wczesnej Diagnostyki Reumatologicznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Przedmiotem zapytania jest zamówienie na usługi hotelowe (nocleg ze śniadaniem), wyżywienie w postaci obiadów, kolacji oraz przerw kawowych w trakcie szkolenia i wynajem sal konferencyjnych dla uczestników szkoleń organizowanych w ramach projektu.

Termin złożenia ofert: 01.12.2017 do godz. 16:00

 

Pobierz zapytanie ofertowe